Julia Szymańczyk
fotograf, grafik i właściciel studia NAD NIEBEM
Kocham swoją pracę i uważam, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi, ponieważ moja praca jest również moją ogromną pasją. Fotografia to większa część mojego życia, bez której nie umiałabym żyć.
Znajdziesz mnie na: Facebooku i Instagramie.

 

 

Julia Stawowska
wizażystka
Do każdej klientki podchodzę bardzo indywidualnie. Każda z nas jest inna i to właśnie nasz największy atut! Co w tej pracy kocham najbardziej? Kiedy po skończonym makijażu klientka ogląda się w lusterku i zachwyca sobą. Tak sobą! Bo przecież to wciąż ONA. Cenię sobie zdanie klientek, choć bardzo lubię te które dają mi ‚wolną rękę’ i pozwalają zrobić ze sobą cuda. Godzinka spędzona ‚pod’ moim pędzlem to Twój czas – na relaks, pogaduchy a czasem nawet na małą drzemkę – Ty wybierasz!
Znajdziesz mnie na: Facebooku i Instagramie.

 

Natalia Okońska
początkujący fotograf
Podczas zleceń jestem prawą ręką Julki, a prywatnie – dobrą przyjaciółką. Staram się asystować przy każdym większym evencie jako drugi fotograf lub pomoc w organizacji całego zlecenia. Moje prywatne sesje opieram na noworodkach, dzieciach i portretach. Poza światem fotografii realizuje się w swojej drugiej pasji – jestem studentką prawa na Uniwersytecie Śląskim.
Znajdziesz mnie na:  Instagramie.

Koniecznie odwiedź nas w naszym studio!


Podczas imprez i eventów współpracujemy z:

 Oskar Słabosz
fotograf z Krakowa
www.saveyourlovestory.pl

Jędrzej Soliński
fotograf z Łodzi
www.facebook.com/jedrzejsolinskii

Adam Podwika
fotograf z Nowego Sącza
www.adampodwika.pl

Karol Jaszcz
fotograf z Wrocławia
www.pokadrowany.pl

CAMELEON FILM STUDIO
ekipa filmowa z Katowic
www.cameleonstudio.pl

Zaufali nam: