Zapewne większość z nas na samą myśl o zrobieniu sobie zdjęcia do dowodu,
czy innego dokumentu myśli: „ok, może tym razem wyjdę lepiej”.

Znasz to? Znasz 😉 ​ Ja też 😉 Dlatego postanowiłam coś z tym zrobić i oto moja propozycja, która od momentu kiedy ujrzała światło dzienne, cieszy się dużym powodzeniem – ku mej ogromnej satysfakcji i radości ducha 🙂

To co chcę Ci dziś zaproponować, to ok. 30-minutowa sesja* w czasie której możesz na spokojnie poprawić makijaż czy fryzurę w komfortowej atmosferze, sprawdzić w lustrze piętnaście razy, czy wszystko gra, poczuć się naprawdę swobodnie. Zrobić i wybrać zdjęcie, które naprawdę Ci się spodoba.

I nie ma mocnych, żeby tym razem nie wyszło 🙂 W efekcie otrzymasz fotografię nie tylko zgodną z urzędowymi wytycznymi dla danego dokumentu, ale taką, dzięki której z sympatią zerkniesz czasem na ten kawałek plastiku w portfelu.

*Aby zapewnić nam najlepszy komfort pracy, terminy wszystkich sesji są ustalane indywidualnie. Ze względu na charakter studia i oferowanych sesji artystycznych, nie ma możliwości wykonania usługi „z ulicy” bez uprzedniej rezerwacji terminu. 

CENA: 50 ZŁ
(zawiera 30 minutową sesję, jedno wybrane ujęcie profesjonalnie obrobione i wyretuszowane,
przesłane drogą elektroniczną)

CENA: 60 ZŁ
(zawiera 30 minutową sesję, jedno wybrane ujęcie profesjonalnie obrobione i wyretuszowane,
przesłane drogą elektroniczną oraz 2 wydruki)
Każdy kolejny wydruk to dodatkowe 5 zł.

Dowód, paszport, prawo jazdy, legitymacja studencka, legitymacja szkolna, karta rowerowa oraz wiele innych
(np. Dyplom Magisterski, Książeczka wojskowa, Karta rezydenta, Karta parkingowa dla niepełnosprawnych, Legitymacja policjanta, Kapitan żeglugi wielkiej , Książeczka żeglarska, Legitymacja adwokacka, Legitymacja ławnika sądowego, Legitymacja osoby niepełnosprawnej, Legitymacja służby leśnej, Legitymacja SOP, Licencja maszynisty, Nadanie obywatelstwa polskiego, Służba Celna) 

DO DOKUMENTÓW