Oferujemy zdjęcia przedszkolne i szkolne, które są niezapomnianą pamiątką na całe życie. Każda fotografia to opowieść do której chętnie wracamy także po latach. Dlatego proponujemy uczniom możliwość wykonania zdjęć zarówno indywidualnych, jak i grupowych, ale także w małych grupkach przyjaciół z przedszkolnych i szkolnych lat.

Dokładamy wszelkich starań by podczas sesji zdjęciowej fotograf przedszkolny/szkolny zadbał o radosną i domową atmosferę, a Państwa pociechy przeżyły fantastyczną i niezapomnianą przygodę, którą będą wspominać jako dobrą zabawę.

W naszej ofercie, znajdują się m.in:
• Odbitki w różnych rozmiarach
• Albumy pamiątkowe
• Kalendarze ze zdjęciem
• Tabla szkolne

Działamy na terenie całego śląska i nie tylko, zapewniamy wysoką jakość oddanych fotografii.
Aby poznać szczegóły oferty skontaktuj się z nami!

TABLO SZKOLNE:

1. ZDJĘCIA W SZKOLE (biały)
zdjęcia wykonujemy na terenie szkoły albo przedszkola na białym tle, przy profesjonalnym oświetleniu studyjnym
– samo TABLO – 25 zł od każdej osoby znajdującej się na TABLO
– zdjęcia legitymacyjne na białym tle – 10zł – 1 ujęcie, 15zl – dwa ujęcia, 30zl – trzy ujęcia
– gratis 1 TABLO (dla wychowawcy)

2. ZDJĘCIA W SZKOLE (dowolny kolor tła)
zdjęcia wykonujemy na terenie szkoły albo przedszkola na białym tle, przy profesjonalnym oświetleniu studyjnym
– samo TABLO – 28 zł od każdej osoby znajdującej się na TABLO
– zdjęcia legitymacyjne na białym tle – 10zł – 1 ujęcie, 15zl – dwa ujęcia, 30zl – trzy ujęcia
– gratis 1 TABLO (dla wychowawcy)

3. ZDJĘCIA W NASZYM STUDIO – KOLOR LUB BIAŁY
zdjęcia wykonujemy w naszym studio na kolorowym lub białym tle, przy profesjonalnym oświetleniu studyjnym
– samo TABLO – 15 zł od każdej osoby znajdującej się na TABLO,
– zdjęcia legitymacyjne na białym tle – 10zł – 1 ujęcie, 15zl – dwa ujęcia, 30zl – trzy ujęcie
– gratis 2 TABLA (jedno dla nauczyciela, jedno dla szkoły)

* Minimalna ilość zakupionych tablo: 30.
* Dojazd 30km od Orzesza jest bezpłatny, dojazd dalej – płatny 1zł/km według Google Maps.

CENY POJEDYNCZYCH ZDJĘĆ:

Zdjęcia portretowe dziecka:
15 x 21 cm – 20 zł (pierwsze zdjęcie dziecka)
15 x 21 cm – 10 zł (kolejne odbitki tego samego zdjęcia)

13 x 18 cm – 16 zł (pierwsze zdjęcie dziecka)
13 x 18 cm – 8 zł (kolejne odbitki tego samego zdjęcia)

10 x 15 cm – 13 zł (pierwsze zdjęcie dziecka)
10 x 15 cm – 7 zł (kolejne odbitki tego samego zdjęcia)

Zdjęcie grupowe:
15 x 21 cm – 15 zł*
20 x 30 cm – 25 zł*
*Ceny obowiązują dla zamówień wyłącznie zdjęć grupowych.

JAK TO DZIAŁA?

Specjalnie dla państwa został stworzony nowy program, dzięki któremu łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze zdjęć waszych dzieci. Proces składa się z kilku elementów:

1. Fotograf na kilka dni przed zdjęciami przekazuje do przedszkola scenkę, na której będą robione zdjęcia. Dzięki temu możecie Państwo zobaczyć jakie kolory ubrań najlepiej przygotować.

2. W dniu zdjęć, fotograf wykonuje zdjęcia wszystkim tym dzieciom, których rodzice nie wyrazili sprzeciwu, przekazując taką informację wychowawcy.

3. W czasie sesji wykonuję od 10 do 20 ujęć jednego dziecka. Zależy to od tego czy dziecko chce współpracować czy nie. Absolutnie nie zmuszamy dziecka do zdjęć, ponieważ w takich warunkach i tak nie wyjdą.

4. Po sesji wszystkie zdjęcia zostają wgrane na zabezpieczony serwer, gdzie zostają utworzone katalogi ze zdjęciami Państwa dzieci. Każdy rodzic widzi zdjęcia wyłącznie swojego dziecka.

5. Następnie wychowawcy grupy przekazują rodzicom informację gdzie i jak się zalogować, jaki jest termin wyboru zdjęć, powtórzone są pokrótce zasady oferty oraz telefon do firmy.

6. Rodzic w domu loguje się do panelu i widzi zdjęcia wyłącznie swojego dziecka. Są tam pokazane wszystkie wykonane ujęcia. Klikając na zdjęcie dokonuje wyboru konkretnego ujęcia. Każde kliknięte ujęcie kosztuje 20 zł. W tej cenie klient otrzymuje jedną odbitkę 13×18. W przypadku przekroczenia kwoty 60 zł, wybrane ujęcia zostaną nagrane na CD z pięknym nadrukiem waszego dziecka. Kwota 60 zł może być uzyskana wyborem 3 ujęć albo np. wyborem jednego ujęcia i dokupieniu dodatkowych kopii odbitek z tego ujęcia lub dodatkowych produktów.

7. Wybierając jedno ujęcie i 3 dodatkowe kopie odbitek nie płacicie Państwo 4 x 20 zł. W tym systemie za usługę fotograficzną płacicie tylko raz, wybierając ujęcie, natomiast odbitki, plakat, obrazy, kartki są w cenach tych produktów bez doliczania sztucznie kwoty za fotografowanie.

8. Po wybraniu ujęć, odbitek czy innych produktów, w zależności od Państwa potrzeb kończymy zamówienie i przechodzimy do zapłaty. Tylko opłacone zlecenia będą realizowane. Jeżeli chcecie coś dokupić, wybrać dodatkowe ujęcia system musi najpierw zaksięgować pierwszą płatność, dopiero pozwoli na realizację kolejnego zlecenia.

9. Po otrzymaniu płatności za zlecenie zaczynamy realizację. Po skompletowaniu wszystkiego dzwonimy do Państwa i zawozimy wszystkie zamówione produkty w wyznaczony dzień do przedszkola lub zapraszamy do naszego studia po odbiór. NAD NIEBEM studio, ul. Rybnicka 1b, Orzesze, tel. 697 747 255.

10. System ten został stworzony po to aby ułatwić wybór rodzicom, odciążyć przedszkole od zbierania pieniędzy i wydawania towaru.

11. Na koniec najważniejsze. Jeżeli w czasie sesji nie uda się wykonać zdjęć dziecku, którego rodzice chcieli aby brało udział w sesji, albo zdjęcia wyszły niekorzystanie, zapraszamy takie dziecko wraz z rodzicami do naszego studia w celu wykonania zdjęć na tej scence, w obecności rodziców, w takiej samej cenie, czyli na takich samych zasadach. Dzięki temu to co do tej pory było niewykonalne możemy zrobić w nieco innych warunkach.

KONTAKT:

tel. 697 747 255
studio@nadniebem.pl
NAD NIEBEM – studio fotografii artystycznej – wiadomość na Facebooku


Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66. § 1. Kodeksu Cywilnego.
Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.